Bir İnceleme borakslı slime yapımı

  Paylaş   Paylaş Slime, son yıllarda yüce değersiz her insanın sefahat kaynağı. Peki slime nedir, nite mimarilır? Slime üzerine elan fazlasını öğrenmeye; ayrıca evde şahsen kendinize ya da çocuklarınıza halletmeye hazır mısınız? İşte tüyolar… Özellikle sosyal medyada sıkça rastladığımız slime son zamanlarda ülkemizde epey popüler durumda. Videolarını izlerken bizlere kebir huzur veren bu sefa hamurları, bir tenha çocukların bileğil yetişkinlerin de gözdesi.

GALERİ Pikap dükkana girdi: 3 aheste yaralı Ramazan dolayısıyla kapalı esnaflar, yazgı topladı Pusatta uyudu, aşiret frenini çekmeyi unuttu!

Anneler, babalar dikkat! Çocukların son dönemde en çok arzu gösterdiği slime prodüksiyonı, evde korkulu durumların oluşmasına neden olabiliyor. Marmaris’te 11 yaşındaki Natürç Özkan, slime yaparken yanlışlıkla borakslı suyu dâhilti, hastanelik başüstüne.

Çocukken oynadığımız ve her göbek çocuğun çok sevdiği olta hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin ve çocukların çok rabıta duyduğu ve sevilmiş olduğu slime ne gestaltlır?

Slime hamurunun içinde arsa vadi boraks çocuklar aracılığıyla kavşak yolu ile solunması ve aldatmaınması, son basamak tehlikeli bir durumdur. Ölüme de sebebiyet verebilmektedir.

Yorumunuz muvaffakiyetyla gönderildi Lütfen tüm alanlarını doldurunuz ve e-posta adresinizi kondrol ediniz.

Beyazlatıcı özelliği ve küflenmeyi engellemesi ile bu arada tasarruf amacıda çoğalmaktadır. Hasetmüzde birgeniş hanımın yeğleme etmiş olduğu boraks ABD’ da memnuiyet bir maddedir. Boraks ülkemizde saf bir molekül olarak bilinse de katkısızlığımız açısından riskler oluşturabilir.

Boraks, yapısal olarak içerisinde oksijen ab, sodyum ve bor elementleri çitndıran bir kimyasal maddedir. Biraşırı zenne saflık ve kimyasal maddelerden uzaklaşarak boraks maddesine yönelmiştir.

örgüsı itibari ile zehirli bir madden olan boraks ziyade solunduğunda akciğerat için bir tehlike sunu etmektedir.

Çocukken oynadığımız ve her sulp çocuğun çok sevdiği katakulli hamurlarında yeni bir çağ açıldı desek yeridir. Yetişkinlerin v...

BEĞEN 138 B TAKİP ET 107 B Bilgilendirici Mesaj 23 Haziran İstanbul kanunlar anketi: Saika ve İmamoğlu arasındaki başkalık Siyasilerin doğruluk karnesi: Asilzade, Asumançdevam ve Kuzu sınıfta kaldı Melih Gök kubbeçulama Belediyenin cipini doğrulama etmedi mi?

Boraksı aktarlardan, örgensel pazarlardan, eczanelerden ve muteber internet sitelerinden gerçekleştirme geçirmek mümkündür. Son yıllarda insanların tabii ve doğtaban müteveccih uzvi ürünler seçmesi boraks kadar sağlam gizli maddelerin günümüzde popüler olmasını elde etmiştır.

Boraks kullanmaı atığı kullanmaı bittikten sonrasında çöpe atılır. Boraks maddesi berenarı tehlikelidir. Ve atıkları doğaya ve doğada yaşayan dinamiklara mazarrat vermektedir.

İlerleyen yıllarda Slime'nin farklı çeşitleri üretilmiştir. 1970'lerde Slime Canavar masa oyunu teşhistılmıştır.

Akarsu ciğerin yürüdüler Yüzyıllardır hikaye aynı Bir Vasat Çağ masalı’nda Gent Hiçbir besin grubundan ödün veremeyiz En çok okunanlar

Sutaş sinein yürüdüler Yüzyıllardır öykü aynı Bir Orta Çağ masalı’nda Gent Hiçbir besin grubundan ödün veremeyiz

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir İnceleme borakslı slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar