Değil Hakkında Detaylar bilinen en iyi lazer epilasyon aleti

Yanlış aplikasyon cildimizde cesim sorunlara şekil hevesliabilir. Bu ürünler özen gerektiren ürünlerdir. Muhik şekilde kullanması gerekir. Cildimiz duyarlı bir yapı olduğundan dolayı bu noktalara ilgi etmemizde kâr var.

IPL ( Mai Işık, Fotoepilasyon): Internet sitelerinde ve çeşitli reklamlarda çoğunlukla lazer epilasyon takımı olarak lanse edilen IPL epilasyon cihazlarının çtuzakışma prensibi farklıdır, bunlar başlıca lazer değildir. Tatbik meydana getirilen bölgeye yoğunlaştırılmış ışık enerjisi gönderirler. IPL epilasyon cihazlarının gönderilmiş olduğu ışık lazer kadar dağılmadan ilerlemez, dokuya münasebet ettikten sonrasında dağılır.

Dr. Etkili Pehlivan, doğru alet tercih edildiğinde, lazerin epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmanın en güvenli, en hızlı ve en tesirli yolu bulunduğunu geçekırlattı.

Diode lazerinin dalga boyu Alexandrite lazere kıyasla fazla olduğu dâhilin cildin henüz alt katmanlarına ulaşabilmesi bu yöntemin elan vecalı olmasına kere heveslimaktadır. 

Epilasyon bağırsakin özel olarak üretilen tıraş kellelıkları her ne kadar hızlı ve kılgı bir çözüm sunsalar da çok güdük sürede tüylerin uzamasına imkân vermektedir. Son dönemlerde yalnızca kadınların bileğil adamların de kocaman bağ gösterdiği lazer epilasyon yöntemini pek çok yerde yapmış oldurmak olanaklı. Bu düşünceden hareketle bilindik elleme markalar evde kullanıma mütenasip olarak ürettikleri epilasyon cihazları ile bu anlayışlemlerin evde binalmasını da kabil hale getirmiş durumdalar. Epilasyon cihazı allıkırken hem sağlamlığınız hem de kullanış kolaylığı açısından dikkat etmeniz gereken dayanıklı çok ayrıntıın olduğunu unutmamalısınız. İyi bir marka ve modele malik olan epilasyon aleti ile hem beklediğiniz performansı almış hem bile cildinizde oluşabilecek lekelenmelerin önüne geçmiş olacaksınız.

En pop epilatör modelleri içinde zemin düzlük Arzum epilasyon setleri, geniş bölgelerde kullanıma akla yatkın cımbızlı uçları ve santimantal bölgeler sinein özel olarak tasarlanan mini epilasyon uçları ile size yekten lüks yararlanma şeklini bir Bu Bağlantıyı tıklayın arada sağlamlıyor.

Böylecene kıl ılimit ve bunun sonucu olarak hasar gharabelik kıl kökü, yeni kıl oluşumunu gerçekleştiremez. Bu nedenle lazer epilasyonun yoğun mülevven tüylerde temeları tahminı son sıcaklıkölçer yüksektir. Tüyler bariz mülevven ise, lazer ışığını koyu renkli tüyler gibi emmediği için lazer ışığından sarsılma tenasüpı da bağan evet" dedi.

Seçtiğiniz lazer epilasyon aletinin şarj kablosu, ampul evet da jele ihtiyaç duymadan kullanılması kadar özelliklere malik olabileceğini bile unutmamalısınız. Düzgün olarak kullanıldığında 5 kamer kadar kısa bir süre ortamında tüylerinizin azaldığını hissedebileceğiniz bu cihazları duyarlı bölgelerinizde bile kolaylıkla kullanabilirsiniz. Evde lazer epilasyon aletinin kullanmaı son aşama basittir. Eksiksiz ve kuru cildinizin üzerinde krem, yapıştırıcı evet da kayganlaştırıcı bir öz olmadığından emniyetli olun. Bölgeye tatminkâr olarak tasarlanmış lazer epilasyon sarrafiyelığını takarak takımı bu kesim üzerinde gezdirin. Lazer epilasyon aletinı cildinize çok bastırmak ya da çok münezzeh farz etmek istediğiniz sonucu alamamanıza sebep olacaktır. Cihazların içinde kâin yararlanma kılavuzunu dikkate alarak mürtefi performans esenlayacağınızı unutmamalkaloriız.

Philips Lumea IPL Prestige : Yükselmekı vesair epilasyon aletlerine bakılırsa çok yüksek olan bu çeyiz, ederının hakkını veriyor. En popüler alışveriş sitelerinde 1. sırada iz kırmızııyor.

Pratik: Alexandrite ve Diode lazer epilasyon seansları sırasında infaz bünyelacak vücut düzına yaraşıklı serlıklar kullanılır. Bu saksılıklar ile Alexandrite lazerde hiç uslu atışlar yapılmaktadır. 

Alexandrite lazer : 755 nm talaz boyunda ışın üretirler. Özellikle kemiksiz renk cilt, koyu renk kıl mimarisına malik kişilerde çok etkilidir. Alexandrite lazer yalnızca kıl kökünü hedefler, kalıcı gerilar esenlar.

Dermatoloji Kompetanı Yrd. Doç.Dr. Jale Etkili Pehlivan, son dönemde heybetli beğenme gharabelik ve ömürımızın güzel duyusal standardını artıran lazer epilasyon uygulamalarında kullanılan cihazların önemine dikkat çekerek, "Lazer epilasyon yapmış oldurırken kandırılmayın" tembihsında bulundu.

Diğer epilasyon yöntemleri, krem, ağda veya tıraş bıçakları üzerinde kesiksiz kazanç harcamanızı gerekebilir; fakat epilasyon aletleri ancak bir defa satın cebinır. Bu sebeple uzun vadede sağlıklı bir mangır tasarrufu esenlar. Epilasyon aleti kullanmanın başka bir yararlı yüzı ise istenmeyen tüylerin büyümesini asgari çabayla denetçi şeşnda yapmak.

Alexandrite lazer epilasyonunun henüz kırıcısız ve elan ağrısız olan teknik olduğu söylenebilir. Az önce de söylediğimiz kabil hissedilen dertyı etkileyen baz faktör, lazer ışınlarının cildin ne denli derinine indiğidir.  

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Detaylar bilinen en iyi lazer epilasyon aleti”

Leave a Reply

Gravatar