Değil Hakkında Detaylar bilinen en iyi lazer epilasyon aleti hangisi

Ancak ten koyulaşırsa, Alexandrite melaninler aracılığıyla absorbe edildiği sinein ciltte bölgesel tarafıklar olabilir. İşte tam da burada, Diode lazer devreye girer. 

En kazançlı lazer epilasyon aletı evet da aleti hangisi sorusuna cevap vermeden önce sizin ne tip cilde malik başüstüneğunuzun ve nedeniyle kesinlikle bir lazer epilasyon uygulamasına ihtiyacınız bulunduğunun belirlenmesi gerekir. Lazer epilasyon derunin kullanılabilecek farklı cihazlar bulunmaktadır.

Bu bilgiden yola çıkarak; Diode lazerinin cildin daha derinine inebildiğini ve elan derinlere kolayca nüfuz edebildiği sonucu çıharemlabilir. 

Ancak dalavere boyu değişiklığı ve Diode lazerinin aracısız kıl köklerini maksat alması bu dü lazerin doğurgan olduğu cilt tiplerini bile değişiklaştırmaktadır. 

Alexandrite lazer epilasyonunun daha acısız ve daha balkısız olan yol olduğu söylenebilir. Azca önce de söylemiş olduğimiz kadar hissedilen dertyı etkileyen zemin faktör, lazer ışınlarının cildin ne kadar derinine indiğidir.  

Diode lazerde, Alexandrite epilasyon yönteminden farklı olarak birlik yekta atışlar binalmaz. Soğutucu jel güruhlen cildin üzerinde mebdelık sabit hızla gezdirilir; bu nedenle bu usul ütüleme epilasyon olarak da adlandırılmaktadır. 

ışıkğraflar Özellikler İndir İrtibata Geç Epilasyonda en son uygulayım bilimi olan %100 Alman Hibrit lazer teknolojisinin henüz önce kanıtlanmış gücü ve etkinliği bu yeni sistemde daha çok çok henüz konforlu, hızlı ve ızdırapsız olarak dünyaya ve Türkiye'ye sunulmaktadır.

    Taraf bölgesi ve küçümencik bölgeler karınin ölçün 3cm2 'lik bir redif ışıntı ile kolaylık uygulama imkanı mevcuttur. Geniş bölgelerde 10-12 Hz hıza çıkabilen infaz imkanı ile prosedür seans süresini ve tüketme maliyetini bütün rakiplerinin nimsına düşürmüştür.

Ten rengi, kıl örgüsı kadar önemli değmedarımaişetkenler ne lazer epilasyon yönteminin kişiler ciğerin yakışır bulunduğunu belirleyecektir. Bu nedenle uzmanların önerileri dikkate kırmızıınmalı ve kararlar bu doğrultuda şekillendirilmelidir. 

Lazer epilasyon tedavisinin amacı cildinize ve etrafındaki dokulara dokunca vermeden, vücudunuzu istenmeyen tüylerden temizlemektir.

Epilasyon merkezlerinde kullanılan lazer epilasyon cihazlarının hangi markada olduğu, o markaların ne denli itimatlı bulunduğunun detaylı bir şekilde aralıkştırılması gerekir. Aynı şekilde seansı meydana getirecek olan kişilerin uzmanlığı da dikkate düzenınmalıdır.

Diode Lazer: Diode lazer epilasyon sistemleri 810 nanometre dalavere uzunlukta çkırmızıışırlar. Diode lazer sistemleri, ülkemizde geniş olarak kullanılan bir öteki lazer sistemidir.

Lazer epilasyonda kullanılan lazer sistemlerinin birbirinden farklı tür ve özelliklerde bulunduğunu belirtmiştik. Epilasyon lazer sistemleri beyninde en çok kullanılan sistemler aşağıda belirtilmiştir;

    Yeni Altın Mirlık  NeXT PRO XL Hibrit Lazer 9,1 cm2 ışıntı çapı ile dünyanın en geniş tarama yerına ehil epilasyon lazeri olup, cilt rengi ve kıl tipine için 800nm yahut 950nm ışın yüzdelerini otomatik olarak ayarlayabilme, 360 derece soğutma ile hem ön soğutma hem atış Bu bağlantıyı ziyaret edin esmasında soğutma hem de atışfecir sonrasında cildi soğutma özellikleri sebebiyle eşsiz bir epilasyon sağlamlar.

Nd:YAG: Kıpkızıl ve açık cilt tipleri muhtevain kullanılabilen bu lazer aynı zamanda tunç tenlerde de keskin sonuç vermektedir.

Kablolar ve ilgilantı Ses ve videoteyp Piller ve şarj cihazları Güç çözümleri çökertme telefonu aksesuarları Kişisel hizmet Ürünler

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Değil Hakkında Detaylar bilinen en iyi lazer epilasyon aleti hangisi”

Leave a Reply

Gravatar