Definitive Guide internet hızını öğrenme için

Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. (“Millenicom”) olarak elde etmiş evetğumuz ferdî verilerinizin; Kişisel Verilerin Korunması Kanun’u (“Yasa”) tarafından çıplakça öngörülen haller, sizin yüzınızdan alenileştirilen haller evet da sözleşmenin ifası üzere gerektiği ölçübile davranışlenmesi ve aktarılması halleri haricinde; kötüda belirtilen hususlara ilişkin olarak çalışmalenmesi ve aktarılması muhtevain kemiksiz rızanızı talep ediyoruz:

Millenicom; Web Sitesini, işçiliklevleri, etkinlikleri, ürünleri, servisleri, icraatı ve size sunulan sair her türlü hizmetleri henüz etkili bir şekilde uyarlamak, imar etmek, ilerletmek ve de kullanıcı deneyimlerini umumi anlamda bırakmak üzere Web Sitesi vasıtalığı ile maruz ferdî verileri, üçüncü kişilerden topladığı diğer bilgiler ile birleştirebilecek ya da kullanabilecektir.

Statistical Analysis bölümünde tesisatınızdan beklenen benek aralığını görebilirsiniz. Bu sayede her şeyin yolunda olup olmadığını çabucak anlamanız kabil.

Nazire konusu bildirimin yayınlanmasının akabinde, ilgili servis ve hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, teamülbu değanlayıştirilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz fehvaına gelmektedir. Millenicom tarafından maruz servis ve hizmetler kapsamında bilgilerin nite toplandığını, kullanıldığını ve korunduğunu öğrenmek kucakin düzgün olarak bu Gizlilik Politikasını incelemenizi öneririz.

Millenicom, üçüncü zevat tarafından katkısızlanan hizmetlerin ve dâhileriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka uygunluğunu taahhüt etmemektedir.

Daha önce vermiş evetğunuz izninizi çağrı merkezimizi arayarak, online iş merkezi üzerinden veya yazgılı başvuru yaparak silme edebilirsiniz.

Hüküm testini başlatmış olduğunızda Millenicom özek sunucularından, bir dosya indirilmektedir. Sistemimiz, bilgisayarınızın dosyayı indirdiğini algılar ve o anda kullanmakta olduğunuz internet çabuklukını hesaplar.

Benekınız gösterilen aralığın dışındaysa, belleğinizin ayarları hatalı olabilir. Yahut kafa çubuklarınızda donanımsal bir mesele mümkün. Probleminin anakartınızda olma ihtimalini bile nazar ardı etmeyin.

TTnet'i sevmem amma probleminin temelli devam edeceğini de düşünmuyorum. çabukluk'ın sakıt olmasının nedeni ana dağıtıcıevet uzaktır kullanıcı o yüzden hızda belli bir düşüş kabil.Birde TTnet hatlara Bu bağlantıyı ziyaret edin hizmet yaptığı mevsim da hızlarda belli bir düşüş yaşhatırar.şayet süratınız sahiden çok yavaş ise ve 1-2 günden fazla güruhyorsa bu ahestelık TTnet arayarak durumu kibar bir şekilde izah etmelisiniz.

Ama bunu test geçirmek muhtevain ülküsel seçenek, bu ammaç karınin geliştirilmiş bir programdan payanda çalmak olacaktır. LAN Speed Test adlı bu ücretsiz yetişek reel koşullarda bu testi sizin karınin gerçekleştirir ve olanaklı olan en hayır sonucu verir. Böylecene angajmannızdaki sorunun tam kaynağını da ferah ferah sabitleme edebilirsiniz.

("Site") isminde web sitesinde sunulan hizmetler Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri Anonim Şirketi ("Millenicom") tarafından sağlamlanmaktadır ve şehir üzerinde görev saha bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bu tarz şeylerin düzenlemelerinin üzerindeki her türlü fikri ve sınai mülkiyet hakkı Millenicom'a aittir.

Tadilat, şehir'de yayınlanmalarıyla yürürlüğe girerler. Site'nin tasarrufı ya da şehir'ye giriş ile bu tadilat de kabul edilmiş mahdutr. Bu madde sayılan koşullar link verilen özge web sayfaları karınin de geçerlidir.

Kent içerisinde sizden zatî muta antrei istem edilmiş olduğu takdirde, vereceğiniz zatî verileriniz (ad, soyisim, e-posta, telefon ve kişisel veri nüshalabilecek her türlü öbür bilgiler) Millenicom ve EWE Turkey Holding A.Ş. ve tabur şirketleri tarafından bakım, üyelik, tanıtım ve müşteri hizmetleri kadar yalnızçlarla toplanabilecek, kaydedilebilecek, çalışmalenebilecek, takım şirketleri ve grup şirketlerinin yetkilendireceği üçüncü eşhas ile paylaşılabilecektir. Nazire konusu ferdî bilgileriniz hukuki zorunluluklar veya bu kapsamdaki izniniz haricinde üçüncü insan ve kurumlarla paylaşılmayacaktır. Müşterilere ilgilendiren bilgiler yasal hükümlere muvafık şekilde kendi kampanya, özendirme duyuruları bildirmek amacıyla web sitesi, elektronik posta, çağrı merkezi, telefon, SMS (kesik düşünce), belgegeçer, kendiliğinden taharri makineleri, sıkıntısızıllı ün kaydedici sistemler ve her türlü komünikasyon kanalları ile her türlü bilgilendirme, kampanya, reklam, lansman, satış, jüpiter hizmetleri ve pazarlama muhtevalı kırlı, manzaralü ve sözlü iletilerin irsal etmek derunin kullanılmaktadır.

Bu tür kötü fakatçlı programlar, kodlar yahut materyallerin sebep olabileceği veri falsolulıkları yahut kayıplardan dolayı kullanıcı veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği tek zarardan Millenicom mesul bileğildir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Definitive Guide internet hızını öğrenme için”

Leave a Reply

Gravatar