Detaylar, Kurgu ve izmir işkur meslek edindirme kursları

İş ile ait mevzuların mezun ve tesirli yeri olan İşkur sayesinde meslek edindirme kurlarına ve iş ilanlarına inmek çok kolayca yapmanız gereken İşkur'un resmi genel ağ sitesine tıklamak olacaktır.

İşkur aynı zamanda iş arayan yurttaşlara henüz basitçe iş imkanı uydurmak ve onların alışmış başüstüneğu ustalıkleri yapabilmesini uydurmak adı şeşnda mesleki terbiye kursları veriyor.

Çiğli Belediyesi ve Çiğli Cumhur Eğitim bilimi Müdürlüğü alışverişbirliğinde toplam 17 kolta açılan meslek edindirme kursları Çiğlili yurttaşlardan çok istek görüyor. Hafta bâtıni ve hafta sonu eğitimin verildiği kurslardan çok sayıda vatandaş faydalanıyor.

“Burada meslek sahibi olacağımız derunin kendimizi çok şanslı hissediyorum. Hakeza bir vesile verdikleri derunin hocalarıma çok teşekkürname ediyorum. İş garantisi var, muhtıra 25 TL kırmızııyoruz. Maaş 500 lira oluyor. Dirimlik sigortamız da ödeniyor. Çok mutluyuz.”

Eğitimlere tıkızlmalarına ve kurs böylece da istihdam edilmelerine duvar durumları bulunmadığı il müdürlüğünce şayeste görülen yüksektedrisat ve sarih öğretimde AÖF okuyan öğrenciler bile kurslara acımasızlabilirler.

Bununla mücadele eylemek için Türkiye’nin önde gelen kurumları seferber oluyor. TÜSİAD dinçleri antreimciliğe isteklendirme eden projeler üretiyor, İŞKUR mesleki eğitimler veriyor.

İŞKUR ve Pastacılar Fırıncılar Derneği, ihtiyaç sahiplerine meslek edindirme kursu veriyor. Proje ile kursiyerlere 8 ay boyunca kahve pişiriciliği, mayacılık ve pastacılık dersi veriliyor.

YASAL UYARI: Yayınlanan korner yazgısı/haberlerin tüm hakları My Memur’a ( ) aittir. şeklinde etkili rabıtalantı kurulabilir, meydanda çaykara gösterilmek kaydıyla kucakerik kullanılabilir. Ayan bulak linki gösterilmeden yapılan kızılıntılar sinein yasal iş uygulanacaktır.

AliağaBalçovaBayındırBayraklıBergamaBeydağBornovaBucaÇeşmeÇiğliDikiliFoçaGaziemirGüzelbahçeKarabağlarKaraburunKarşıyakaKemalpaşatakıkKirazKonakMenderesMenemenMerkezNarlıözÖdemişSeferihisarSelçukTireTorbalıUrla

İzmir haberleri özgürlük lokal haberler sayfasında. Ses seda ajanslarının İzmir ilinden İzmir’bile iş garantili pastacılık kursu için ilettiği bütün haberler hurriyet.

MEK, işlemgücü piyasasının ihtiyaç duyduğu bütün mesleklerde konusizlerin niteliklerini vüruttirerek istihdam edilebilirliklerini tasarruf etmek amacıyla yapılan meslek edindirme ve ihya kursları olarak İŞKUR tarafından kadimî yapılmaktadır.

Amme ve özel sektörde özürlü istihdamı sağlama zorunluluğunu izleme ediyoruz, ilçelerde birimler harisarak yurttaşlarımızın bizlere daha hafif ulaşmasını sağlıyoruz” açıklaması ile de dinleyicilere İŞKUR’un sorumlulukları için bilgilendirme yaptı.

Nedir?Lokasyonunuzu haklı keşif Bu linki tıklayın ettiğimizi düşünmüyorsanız sair şehirlere hane atın.Tamam

İzmir Site Konseyi Mânialı Meclisi Umumi Sekreteri ve İşaret Dili Kompetanı Kamerşe Gürbulak ise, “Sakat istihdamında öncelikli olan eğitimdir. İsterdik ki örgün eğitimde bildirişim sorunu yaşamayan işitme mânialı, mimari iş yaşamayan bedensel ve görme engellilerimiz olsun. Böylece yalnızca gövde işçisi olarak düşünülen bir kitle olmaktan çıkıp zekamız ve yeteneklerimiz ile paralel olarak istihdam edilme hakkını elde ederek çocukluk hayallerimizi gerçekleştirebilelim. Engellilerin en muhteşem problemi maddi olanaksızlık ve biz bunu dile getirirken ’bizlere karşılıksız bağış edin’ demiyoruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Detaylar, Kurgu ve izmir işkur meslek edindirme kursları”

Leave a Reply

Gravatar