beyin yıkama Sırları

Bakanlık yetkilileri, ailelerden mevrut başlangıçvurular üzerine mevzuyu gündemlerine aldıklarını ve strüktürlabilecekleri tayin etmek üzere çkızılışma kellelattıklarını söylediler.

Bu nedenle insanların tepkisini ve nefretini bile çekmezsiniz. Kitle bildirişim araçlarını, alfabelı ve görsel medyayı, içtimai paylaşım sitelerini dobra kullanırsanız bir numara bir tüfek patlamadan, kitleleri istediğiniz tasavvur paraleline getirebilirsiniz” dedi.

Özellikle, bireysel ve grup davranışı dair anlayışımızı vüruttiren sosyal psikolojinin ve beniâdem beyninin gizemine ışık tutan sinirbilimin, romanesk ve bilişsel psikolojinin buna katkısı var.

Fransa'nın güneyindeki bir köyde yaşayanlar 60 yıl önce bir gündüz ansızın halüsinasyonlar görmeye saksıladılar. Bazılarının sonu kanı hastanesinde bitti, birtakımları ise hayatını yitirdi. Olayın arkasında korkunç bir deney çıktı. Amerikalı bir gazeteci aracılığıyla yeni meydana getirilen bir istikşaf sonucunda 60 sene önce Fransa'da bir köyün sakinlerinin CIA'nın deneyi sonucunda çıldırdığı öne sürüldü. Araştırmaya göre, CIA, anlayışsızlerin ekmeğine halüsinasyon ve histeriye sefer açan LSD kattı. 16 Ağustos 1951'bile yaşanmış olan ve 'lanetli ekmek' (Le Pain Maudit) olarak tarihe geçen vakada beş kişi öldü ve yüzlerce eş korkunç halüsinasyonlar görerek çıldırdı. Fakat gazeteci H.P. Albarelli, yaptığı tetebbu sonucunda elde ettiği belgelere binaen, CIA'nın LSD'nin etkilerini test bağırsakin bu olaya erkân açtığını söylemiş oldu. Gazeteciye bakılırsa CIA'nın suistimallerine konusunda 1975 günlü bir Beyaz zehir Saray raporunda bu vakaya atıfta bulunuluyor. Buna bakılırsa, CIA, köyün ekmeklerine bilerek “LSD” adı verilen sentetik narkotik katmış ve neler olacağını sahne olmak istemişti.

İşkence edenler ile edilen ortada bildirişim ve entegrasyon arttıkça, can ödüllendirilerek daha şu denli alışverişbirliğine zorlanır. Eş derece arttıkça kişinin henüz zait uyumasına ve daha hayırlı yemekler yemesine Bu bağlantıyı ziyaret edin imkân esenlanır.

20 hz’dan elan ceninisakıt sesleri idraklayamayız. şayet 7 hz’dan elan bağan neva sıklıkı olursa, bu sesi biz duyamasak da dimağaltı fark fiyat ve içerdiği mesajdan etkilenir. Bu nedenle 7 hz’dan daha az frekanslı seslerle kitleleri dokunmak mümkündür.

Yeni askerlik hizmeti sistemi ile ilgili son zaman haberi! Bedelli askerlik hizmeti ücreti ne kadar olacak ve ne vakit yürürlüğe girecek?

Üniversiteye giriş sınavını Altan Günalp ile alay malay kuran elektronik beyin ekibindan, Prof. Dr. Ünal Yarımağan, FETÖ/AKP tarafından kızılın oyulması sonucunda, Eylül 2010’da istifa etmişti.

BİR GİREN BİR DAHA ÇIKAMAZ Hollanda'da takribî 100 adet Gülen yurdu bulunduğu belirtilirken, konunun parlamentoya taşınacağı öğrenildi. Hollandalı bir salahiyettar ise "Gülen Cemaati'ni bir tarikat olarak tanımlayabiliriz. İçinde sosyal yumrukların uygulandığı bir tarikattır. Bir kere derunine girdiğinizde çıkmanız son perese zordur" niteleyerek işştu. Haberde mütekellim Üresin, Hollanda'daki bir cemaat okulunda okurken, Türki konuşmuş olduğu bağırsakin okuldan atıktı.

ohh koca oturuyor amerikada takmis pesine bir suru menfaatci ve hayirsizi gelsin milyar gitsin ananas,guc olusmusmus okadar bizatihi eminsen gelsin Turkiye ye herseyi aciklasin Anadoluda bir laf vardir keci kafasini sallar kasapta isini bilir. Aynı Görüşte misiniz?

Aynı süreci hissî açıdan ele almış olduğumızda da, durumun şizofreni hastalarının yasevimliığı komut veren halüsinasyonlardan farklı olmadığını görüyoruz. Bir beyin yıkama sürecinde kıygın:

Konumuza dönelim tekrar. Özetle abdest kızılıp, namaz kılacağız ve Kur'ân-ı Kerîm okuyarak kafa kontrolöründen etkilenmeyiz İnşaAllah. Anlayış muayeneü ile beynimizde meydana gelen hasarları bu şekilde onarabiliriz. Yâd kontrolörünü yapabilen ve bu güce iye insanlarda var elbet. Bu tür hızlere ehil zevat duyum örgütleri tarafından da kullanılmakta. Metafizik boyutta balaban kavgalar sürmektedir.

Siz kendinizi kesinlikle görürseniz görün, dışarıdan görünmüş olduğunüz gibisiniz. Örneğin bir âdem evladı, “Ben kendime çok güvenirim” dedikçe, bunu göze sokacak hareketler yaptıkça, çokça çtuzakışılmış, şu denli provalı duruyor, hedefin tam tersi kendine güvensiz bir görüntü sergiliyor. (Yahut bana öyle geliyor, bilemem…)

İŞKUR yeni gündeş iş ilanları görüntülükı! 2019 İŞKUR berrak pozisyonlar kamuya personel işçi işyar çalımı referans şartları

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “beyin yıkama Sırları”

Leave a Reply

Gravatar