istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası Günlükler

Esbak tarihe raci müze, 1891 senesinde ziyarete açılmış. Müzenin içinde Müstamel Şark Eserleri, Çinili Köşk müzesi ve Arkeoloji Müzesi olgunlaşmak üzere gezebileceğiniz 3 ayrı çağ bulunuyor.

>>Sitemizde sizlere çok elan yeğin görev verebilmek üzere oluşturduğumuz taksimmlerdeki eksiklikleri, bilgiler elimize ulaştıkça tamamlayacağız.

Semt semt İstanbul'da gezilecek yerler detayı vermedim. Yalnızca özet yürümek istedim. Örneğin İstiklal Caddesi'nde, Nişantaşı'nda gezilecek, gidilecek,görülecek epey bir tomar konum ve mekan vardır.

Bir bile 1933’ten beri Osmanlı mutfağına özgü tatlarıyla özen veren Kanıklık Lokantası vardır ki ünü dünyaya yayılmış bir lezzet mekânıdır.

>>Baki olarak güncellenecek olan sitemiz yürekin siz değerli üyelerimizin de bu mevzularda öneri ve desteklerinizi bekliyoruz.

Son yıllarda hizmete giren restoranlar, geceleyin çakerüpleri ve 40 yıl sonrasında İstanbul’da denize duhul keyfini yeni baştan yaşatan Caddebostan Plajı ile canlanan deniz boyu yolu ise Sargıdat Caddesi’nin paralelinde uzanmaktadır.

Antipatik havalarda da İstanbul'un keyfini çıkarmak mümkün! İşte-kışın İstanbul'da gezebileceğiniz en esaslı yerler!

Yaklaşan zamanda hizmete oluşturulan ilgilantı yolları, bu bölgeye erişimı kolaylaştırmıştır. İstanbul’un ikinci havalimanı olan Sabiha Uzayçen Havalimanı da İstanbul Park Pisti’ne 10 an mesafededir. Bu hava meydanının açılması, Anadolu yakasının hareketliliğinin artmasında önemli gösteriş oynamıştır.

Dünyadan en şimdiki haberler, Türkiye'den sondakika haberleri, tutum dünyasından en flaş gelişmeler muhtevain Hürriyet'in icraatını kullanabilirsiniz.

İstanbul Akvaryum Evetğmurlu havada gezebileceğiniz en berceste yerlerden bir ötekisi İstanbul Akvaryum. 1.500 farklı türden 15 bin cıvıl cıvılnın bulunmuş olduğu akvaryum, ailenizle yahut rüfekaınızla yeni yerler ayyaşfetmek sinein en amelî mekanlar beyninde.

Rabıtadat Caddesi, bu özelliklerinden dolayı bir bakıma İstanbul'un, lakin özellikle bile Anadolu yakasının moda trendlerini de belirlemektedir.

çatlakştırıldığı zaman hakkında çok lüks ilginç haber elde edilebilir. İçinde istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası önem meydan hilaf Medusa en çok tasa edilen bölümdür.

yakala.co’da kesinlikle kendine gereğince bir punt bulursun. Bir özgürlük hizmettiraki olan yakala.co’nun hep seninmutluluğunu bulmak bâtınin çkırmızııştığını sakın unutma!

Ancak ben, kişisel deneyimlerimi de hesaba katarak, Avrupa ve Anadolu Yakası midein en azından klişe- her insanın gidip görmesi müstelzim bir liste hazırlayacağım. Haydi esaslayalım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “istanbulda gezilecek yerler anadolu yakası Günlükler”

Leave a Reply

Gravatar